Welcome! » Log In » Create A New Profile

- Двигател

SubjectViewsPostsLast Post
 

Набиване на легло на клапан.

by aiako
751103/24/2016 12:16AM
Last Post by aiako
 

412 Двигателя и неговия потенциал   (Pages: 1 ... 15 16 17)

by white_shark
13,94216102/17/2011 05:32PM
Last Post by човека с пикап
 

Цапа свещите 21412   (Pages: 1 2 3 4)

by besniko
3,0513102/13/2011 04:55AM
Last Post by koko84
 

какви свещи за безконтактно?   (Pages: 1 2)

by azlk20101981
1,8591102/05/2011 06:25AM
Last Post by wrecked_pld
 

зъбното колело на привода за делкото и маслената помпа   (Pages: 1 2)

by vaskovalchev
2,4441802/03/2011 05:10PM
Last Post by autodoc.sf
 

По-големи бутала   (Pages: 1 2 3)

by 2140
3,7013002/03/2011 03:51PM
Last Post by милкотроян
 

карбуратор   (Pages: 1 2)

by ravarsa
1,8901901/31/2011 06:25AM
Last Post by Jory
 

Задна тапа на главата на 412.Вече с горен термостат,и екстра парно   (Pages: 1 2 3 4 5)

by koko84
4,2914401/22/2011 12:23AM
Last Post by delux100
 

Втори карбуратор на 412Д   (Pages: 1 2 3)

by vankataaaaa
2,3562301/02/2011 05:39AM
Last Post by Jory
 

колко съвършен изглежда

by autodoc.sf
836212/25/2010 06:01AM
Last Post by dino412
 

Да си направим стробоскоп

by koko84
847112/25/2010 04:06AM
Last Post by koko84
 

изпускателна система   (Pages: 1 2 3)

by ravarsa
2,2272312/18/2010 01:42AM
Last Post by kokill
 

въпрос за термостати от412\408

by azlk20101981
743412/17/2010 04:00PM
Last Post by azlk20101981
 

Питанки около турбо мотора на Цецо :)

by white_shark
936512/17/2010 07:25AM
Last Post by vaches
 

Как е свързан радиатора на парното при 2141

by koko84
845912/15/2010 03:54AM
Last Post by koko84
 

С какво да затворя картера 412?   (Pages: 1 2)

by p@cho2140Д
1,5471512/13/2010 09:55AM
Last Post by BGto
 

за смукателните колектори

by vankataaaaa
867712/05/2010 02:42PM
Last Post by vankataaaaa
 

ИППХ. Вакууммерът се държи странно   (Pages: 1 2 3)

by aleko
2,6062911/29/2010 05:56PM
Last Post by П*Г* 3451
 

Регулатори на делкото

by ALEX
839311/27/2010 03:16PM
Last Post by един Петър
 

Изхвърляне на антифриза през компенсат. казанче   (Pages: 1 2 3 4 5)

by aleko
4,4995011/18/2010 02:29AM
Last Post by p@cho2140Д